Електрична шашличниця зі скляною колбою та таймером 6 шампурів
2 000 ₴
1 750 ₴
- Готово до відправки
Електрошашличниця зі скланою колбою та таймером на 6 шампурів.
ПЕРЕВАГИ:
-
містка (одночасне завантаження до 1,4 кг м'яса),
-
запасна скляна колба для нагрівача у комплекті,
-
зручні шампура з нержавіючої сталі з подовженими ручками,
-
таймер,
-
захисний кожух з нержавіючої сталі,
-
сучасний зовнішній вигляд,
-
чудово підходить на подарунок близьким.
ТЕХНІЧНИЙ ОПИС
• Маса одночасного завантаження – 1,4 кг. (4 -5 шматочки м'яса на шампур, шматочки середні 5*5 см)
• Час приготування – 25-40 хвилин
• Частота обертання шампурів – 2 об/хв.• Температура нагрівання до - 650°С.
• Потужність – 1000 Вт.
• Довжина шампура – 32 см (робоча частина – 24 см)
• Габарити: 245x245x410 мм.
• Маса в упаковці: 3,5 кг.
КОМПЛЕКТАЦІЯ:
• шашличниця,
• шампура – 6 шт,
• чашки для збирання жиру -6 шт,
• запасне скло для нагрівача,
• гарантійний талон.
ГАРАНТІЯ 12 місяців
| Основні атрибути | |
|---|---|
| Виробник | Ningbo |
| Країна виробник | Китай |
| Сфера використання | Для дому |
| Тип шашличниці | Вертикальна |
| Форма | Циліндрична |
| Матеріал корпусу шашличниці | Нержавіюча сталь |
| Розташування шампурів | Вертикальне |
| Місткість шампурів | 6-10 (шт) |
| Автоматичне обертання шампурів | Так |
| Максимальна маса одночасного завантаження | 1.4 кг |
| Максимальний час приготування при повному завантаженні | 40 хв |
| Максимальний час розігріву до робочої температури | 2 хв |
| Максимальна температура нагріву | 600 град. |
| Частота обертання шампурів | 2 об/хв |
| Таймер | Так |
| Особливості | Шампура з нержавіючої сталі, Функція автоматичного відключення, Комплектація чашами для збору жиру |
| Напруга | 220 В |
| Споживана потужність | 1000 Вт |
| Гарантійний термін | 12 міс |
| Стан | Новий |
| Габаритні розміри | |
| Довжина | 210 мм |
| Ширина | 210 мм |
| Висота | 410 мм |
| Вага | 3.5 кг |
| Комплектація | |
| Шампури | 8 шт. |
- Ціна: 1 750 ₴







